KONST / Litografier / Färglitografi 14688467
nr 1468 8467
Peter Freudenthal
(f. 1938), Sverige
Signerad, daterad 1984. Färglitografi, bildmått: 26x24, yttermått inklusive ram: 40x36 cm
Peter Freudenthal, född 1938 i Norrköping, svensk grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 19:30:28
100 kr
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Peter Freudenthal
Läs mer om Peter Freudenthal